E32D401HPN392MDD0U
MFR.Part #
E32D401HPN392MDD0U
JLCPCB Part #
C3814576
Package
Bolt,D63.5xL130.18mm
Description
-40℃~+105℃ 11.13A@120Hz 130.18mm 2000hrs@105℃ 28.6mm 3900uF 39mΩ@120Hz 400V 63.5mm ±20% Bolt,D63.5xL130.18mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS