E36D101HPN333TEB5U
MFR.Part #
E36D101HPN333TEB5U
JLCPCB Part #
C3815480
Package
Bolt,D76.2xL115mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 100V 115mm 2000hrs@85℃ 31.5mm 33000uF 76.2mm 螺栓,D76.2xL115mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS