E91F3J1VNT102MC50U
MFR.Part #
E91F3J1VNT102MC50U
JLCPCB Part #
C3723298
Package
Plugin,D50xL52.5mm
Description
-25℃~+105℃ 1000uF 25mm 385V 4.1A@120Hz 5000hrs@105℃ 50mm 52.5mm ±20% 插件,D50xL52.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS