EMZR6R3ARA331MF61G
MFR.Part #
EMZR6R3ARA331MF61G
JLCPCB Part #
C6944983
Package
SMD,D6.3xL6.1mm
Description
-55℃~+105℃ 150mA@120Hz 2000hrs@105℃ 260mΩ@100kHz 330uF 6.1mm 6.3V 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL6.1mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS