EKZE160ETD681MH20D
MFR.Part #
EKZE160ETD681MH20D
JLCPCB Part #
C1952458
Package
Plugin,D8xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.25A@100kHz 16V 20mm 3.5mm 3000hrs@105℃ 680uF 8mm ±20% 插件,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS