EKXG401ELL470MM20S
MFR.Part #
EKXG401ELL470MM20S
JLCPCB Part #
C920289
Package
Plugin,D18xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 18mm 20mm 400V 47uF ±20% 插件,D18xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS