ESMQ401ELL2R2MHB5D
MFR.Part #
ESMQ401ELL2R2MHB5D
JLCPCB Part #
C1598149
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+85℃ 11.5mm 2.2uF 2000hrs@85℃ 3.5mm 38mA@120Hz 400V 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS