HHXC630ARA330MHA0G
MFR.Part #
HHXC630ARA330MHA0G
JLCPCB Part #
C2161978
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-55℃~+125℃ 1.1A@100kHz 10.5mm 33uF 4000hrs@125℃ 40mΩ 63V 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS