E37F421CPN103MFE3U
MFR.Part #
E37F421CPN103MFE3U
JLCPCB Part #
C3815019
Package
Bolt,D89xL144mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 10mΩ@120Hz 144mm 26.8A@120Hz 31.75mm 420V 5000hrs@85℃ 89mm ±20% 螺栓,D89xL144mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS