EMZA6R3ARA221MF61G
MFR.Part #
EMZA6R3ARA221MF61G
JLCPCB Part #
C7272641
Package
SMD,D6.3xL6.1mm
Description
-55℃~+105℃ 120mA@120Hz 2000hrs@105℃ 220uF 6.1mm 6.3V 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL6.1mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS