MC18FD111G-TF
MFR.Part #
MC18FD111G-TF
JLCPCB Part #
C6666085
Description
-55℃~+125℃ 110pF 2mm 4.5mm 500V ±2% 1812 Mica and PTFE Capacitors ROHS