AFK477M10F24VT-F
MFR.Part #
AFK477M10F24VT-F
JLCPCB Part #
C2594225
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 160mΩ 2000hrs@105℃ 450mA@120Hz 470uF ±20% SMD,D8xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS