MC18FD111F-TF
MFR.Part #
MC18FD111F-TF
JLCPCB Part #
C6666084
Description
-55℃~+125℃ 110pF 2mm 4.5mm 500V ±1% 1812 Mica and PTFE Capacitors ROHS