381EL151M400K022
MFR.Part #
381EL151M400K022
Description
-25℃~+105℃ 1.15A@20kHz 10mm 150uF 30mm 30mm 400V 7000hrs@105℃ 980mΩ@120Hz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS