CGH522T350W5L
MFR.Part #
CGH522T350W5L
JLCPCB Part #
C2623438
Package
Bolt,D63.5xL142.88mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 10.3A@120Hz 1000hrs@85℃ 142.88mm 31.1mΩ@120Hz 350V 5200uF 63.5mm 螺栓,D63.5xL142.88mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS