MC18FA271J-TF
MFR.Part #
MC18FA271J-TF
JLCPCB Part #
C6666077
Description
-55℃~+125℃ 100V 270pF 2mm 4.5mm ±5% 1812 Mica and PTFE Capacitors ROHS