MC18FD181G-TF
MFR.Part #
MC18FD181G-TF
JLCPCB Part #
C5668970
Description
-55℃~+125℃ 180pF 2mm 4.5mm 500V ±2% 1812 Mica and PTFE Capacitors ROHS