EGXA401VSN561MR55L
MFR.Part #
EGXA401VSN561MR55L
JLCPCB Part #
C5687267
Package
Plugin,D30xL57.5mm
Description
-40℃~+125℃ 10mm 2.01A@120Hz 3000hrs@125℃ 30mm 400V 560uF 57.5mm ±20% Plugin,D30xL57.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS