ELXZ250ELL681MJ20S
MFR.Part #
ELXZ250ELL681MJ20S
JLCPCB Part #
C1581327
Package
Plugin,D10xL21.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 21.5mm 25V 5000hrs@105℃ 5mm 680uF 732mA@120Hz ±20% 插件,D10xL21.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS