EKMS401VSN681MA45S
MFR.Part #
EKMS401VSN681MA45S
JLCPCB Part #
C6547745
Package
Plugin,D35xL47.5mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.4A@120Hz 3000hrs@105℃ 35mm 400V 47.5mm 680uF ±20% 插件,D35xL47.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS