E32D630HPS682MA54U
MFR.Part #
E32D630HPS682MA54U
JLCPCB Part #
C7269762
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 12.7mm 33.8mΩ@120Hz 6.68A@120Hz 63V 6800uF ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS