EKY-100ELL392ML20S
MFR.Part #
EKY-100ELL392ML20S
JLCPCB Part #
C5113664
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.8975A@120Hz 10V 16mm 20mm 3900uF 7.5mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS