E36D251LPN801TC79U
MFR.Part #
E36D251LPN801TC79U
JLCPCB Part #
C5682407
Package
Bolt,D50.8xL79mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 22.2mm 250V 50.8mm 79mm 800uF 螺栓,D50.8xL79mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS