E36D100VHN863UC79U
MFR.Part #
E36D100VHN863UC79U
JLCPCB Part #
C3813379
Package
Bolt,D50.8xL79mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 10V 2000hrs@85℃ 22.22mm 50.8mm 79mm 86000uF Bolt,D50.8xL79mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS