E36D251LPN501TA79U
MFR.Part #
E36D251LPN501TA79U
JLCPCB Part #
C20232900
Package
Bolt,D35xL79mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 12.7mm 250V 35mm 500uF 79mm Bolt,D35xL79mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS