ELXY250EC3102MK20S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ELXY250EC3102MK20S
JLCPCB Part #
C5113879
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 12.5mm 20mm 25V 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS