E36D351LPN501TC79U
MFR.Part #
E36D351LPN501TC79U
JLCPCB Part #
C5722991
Package
Bolt,D50.8xL79mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 22.2mm 350V 50.8mm 500uF 79mm Bolt,D50.8xL79mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS