E37X351CPN123MFE3U
MFR.Part #
E37X351CPN123MFE3U
JLCPCB Part #
C3815649
Package
Bolt,D89xL144mm
Description
-40℃~+85℃ 11mΩ@120Hz 12000uF 144mm 15000hrs@85℃ 25.2A@120Hz 31.75mm 350V 89mm ±20% 螺栓,D89xL144mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS