E37L351CPN123MFE3U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
E37L351CPN123MFE3U
JLCPCB Part #
C3812851
Package
Bolt,D89xL144mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 12000uF 144mm 28.2A@120Hz 31.75mm 350V 89mm 9mΩ@120Hz ±20% 螺栓,D89xL144mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS