EKMQ251VSN182MA50S
MFR.Part #
EKMQ251VSN182MA50S
JLCPCB Part #
C1614832
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 1800uF 2.7A@120Hz 2000hrs@105℃ 250V 35mm 50mm ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS