ELXM351VSN221MR30S
MFR.Part #
ELXM351VSN221MR30S
JLCPCB Part #
C3723154
Package
Plugin,D30xL32mm
Description
-25℃~+105℃ 1.11A@120Hz 10mm 220uF 30mm 32mm 350V 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS