E32D101HPN153MD79U
MFR.Part #
E32D101HPN153MD79U
JLCPCB Part #
C3812549
Package
Bolt,D63.5xL79.38mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 11.9mΩ@120Hz 15.26A@120Hz 15000uF 2000hrs@105℃ 28.58mm 63.5mm 79.38mm ±20% 螺栓,D63.5xL79.38mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS