EKMH160VSN223MQ45T
MFR.Part #
EKMH160VSN223MQ45T
JLCPCB Part #
C6239080
Package
Plugin,D25.4xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 16V 2000hrs@105℃ 22000uF 25.4mm 3.32A@120Hz 30mΩ@120Hz 45mm ±20% Plugin,D25.4xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS