E37L501CPN682MFE3U
MFR.Part #
E37L501CPN682MFE3U
JLCPCB Part #
C3815810
Package
Bolt,D89xL144mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 144mm 15mΩ@120Hz 21.2A@120Hz 31.75mm 500V 6800uF 89mm ±20% 螺栓,D89xL144mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS