E32D500HPS224MEE3U
MFR.Part #
E32D500HPS224MEE3U
JLCPCB Part #
C3813539
Package
Bolt,D76.2xL142.88mm
Description
-40℃~+105℃ 0.22F 142.88mm 2000hrs@105℃ 31.75mm 44.44A@120Hz 5.7mΩ@120Hz 50V 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL142.88mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS