CGS143T200X5L
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CGS143T200X5L
JLCPCB Part #
C2622821
Package
Bolt,D76.2xL142.88mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 14000uF 142.88mm 15mΩ@120Hz 16.1A@120Hz 2000hrs@85℃ 200V 76.2mm 螺栓,D76.2xL142.88mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS