E37F401CGN182KCA54
MFR.Part #
E37F401CGN182KCA54
JLCPCB Part #
C6188989
Package
Bolt,D50.8xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 105mm 1800uF 22.2mm 400V 50.8mm ±10% Bolt,D50.8xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS