EKMH160VNN683MA63U
MFR.Part #
EKMH160VNN683MA63U
JLCPCB Part #
C3724666
Package
Plugin,D35xL65mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12mΩ@120Hz 16V 2000hrs@105℃ 35mm 6.36A@120Hz 65mm 68000uF ±20% 插件,D35xL65mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS