ELXZ630ELL681MM20S
MFR.Part #
ELXZ630ELL681MM20S
JLCPCB Part #
C1589550
Package
Plugin,D18xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 18mm 2.29A@100kHz 20mm 63V 680uF 7.5mm 8000hrs@105℃ ±20% Plugin,D18xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS