EKY-500ELL151MJC5S
MFR.Part #
EKY-500ELL151MJC5S
JLCPCB Part #
C1650945
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12.5mm 150uF 50V 5mm 7000hrs@105℃ 760mA@100kHz ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS