E32D251CJN562MC92U
MFR.Part #
E32D251CJN562MC92U
JLCPCB Part #
C3813400
Package
Bolt,D50.8xL93mm
Description
-40℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 22.22mm 250V 40mΩ@120Hz 50.8mm 5600uF 8.4A@120Hz 93mm ±20% 螺栓,D50.8xL93mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS