EKMT451VSN101MQ25S
MFR.Part #
EKMT451VSN101MQ25S
JLCPCB Part #
C1608697
Package
Plugin,D25.4xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.04A@120Hz 100uF 10mm 25.4mm 25mm 3000hrs@105℃ 450V ±20% 插件,D25.4xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS