E32D201LPN562MC92U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
E32D201LPN562MC92U
JLCPCB Part #
C3814449
Package
Bolt,D50.8xL93mm
Description
-40℃~+105℃ 10.09A@120Hz 2000hrs@105℃ 200V 22.22mm 25.1mΩ@120Hz 50.8mm 5600uF 93mm ±20% 螺栓,D50.8xL93mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS