EMZL350ARA331MHA0G
MFR.Part #
EMZL350ARA331MHA0G
JLCPCB Part #
C5730022
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 330uF 35V 425mA@120Hz 5000hrs@105℃ 80mΩ@100kHz 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS