HHXB630ARA100MF61G
MFR.Part #
HHXB630ARA100MF61G
JLCPCB Part #
C2161896
Package
SMD,D6.3xL6.1mm
Description
-55℃~+105℃ 10uF 120mΩ 1A@100kHz 5000hrs@105℃ 6.1mm 6.3mm 63V Polymer ±20% SMD,D6.3xL6.1mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS