E32D800HPN822MA92U
MFR.Part #
E32D800HPN822MA92U
JLCPCB Part #
C3813696
Package
Bolt,D50.8xL93mm
Description
-40℃~+105℃ 19.5mΩ@120Hz 2000hrs@105℃ 22.22mm 50.8mm 80V 8200uF 9.92A@120Hz 93mm ±20% 螺栓,D50.8xL93mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS