EKZN160ELL152MK16S
MFR.Part #
EKZN160ELL152MK16S
JLCPCB Part #
C5113805
Package
Plugin,D12.5xL17.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.44A@120Hz 10000hrs@105℃ 12.5mm 1500uF 16V 17.5mm 5mm ±20% 插件,D12.5xL17.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS