E37L451CPN123MFM9U
MFR.Part #
E37L451CPN123MFM9U
JLCPCB Part #
C3812997
Package
Bolt,D89xL220mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 12000uF 220mm 31.8mm 33.1A@120Hz 450V 89mm 9mΩ@120Hz ±20% 螺栓,D89xL220mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS