E36D451LPN112TDB7Q
MFR.Part #
E36D451LPN112TDB7Q
JLCPCB Part #
C5723010
Package
Bolt,D63.5xL117mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 1100uF 117mm 28.6mm 450V 63.5mm Bolt,D63.5xL117mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS