EKY-100ETD102MJ16S
MFR.Part #
EKY-100ETD102MJ16S
JLCPCB Part #
C410325
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
1.21A@100kHz 1000uF 10V 10mm 16mm 5mm 6000hrs@105℃ 60mΩ@100kHz ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS